Radca prawny Joanna Rynas

Jestem energicznym i skutecznym radcą prawnym wykonującym zawód z pasją w obszarze obsługi przedsiębiorców w zakresie prawa: cywilnego, gospodarczego i pracy. Na co dzień pomagam klientom rozwiązywać problemy prawne związane z prowadzeniem biznesu, a także doradzając jak wykorzystać prawo w rozwoju firmy. Specjalizuję się w prawie cywilnym, prawie spółek prawa handlowego oraz prawie gospodarczym. Realizuje także zadania w zakresie prawa korporacyjnego i doradztwa w zagadnieniach związanych z prawem pracy.

Obecnie obsługuję podmioty gospodarcze z kapitałem krajowym i zagranicznym. Obsługa, swoim zakresem, obejmuje nie tylko występowanie przed sądami i organami administracji, prowadzenie negocjacji, ale także windykację zaległych należności klientów. Na co dzień zajmuję się także opiniowaniem i przygotowywaniem projektów umów cywilnoprawnych. Posiadam uprawnienia mediatora. Wiedza i blisko piętnastoletnie doświadczenia pozwalają mi na przeprowadzanie postępowań mediacyjnych mających na celu ugodowe rozwiązanie sporu.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami, które publikowane się między innymi na portalu internetowym trojmiasto.pl