Darmowe porady prawne

Wychodząc naprzeciw potrzebom osobom znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej oferuję darmowe porady prawne. Darmowa pomoc udzielana jest mailowo w terminach wskazanych na stronie.

Osoby zainteresowane, które chciałyby skorzystać z tej formy pomocy prawnej, proszone są o wypełnienie poniższego formularza. Szczegółowe opisanie problemu umożliwi szybsze udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. W przypadku gdyby opis nie był wyczerpujący Kancelaria zwróci się prośbą o udzielenie odpowiedzi na dodatkowe pytania.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

 Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JOANNA RYNAS z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kaszubskiej 8a/3 (Administrator). Dane będą przetwarzane w celu wykonywania usług prawnych (w tym w szczególności: wysyłanie korespondencji papierowej oraz elektronicznej; kontakt telefoniczny; wystawianie dokumentów księgowych). Podanie danych jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia żądania zaprzestania przetwarzania danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie chyba, że Administrator będzie w stanie wykazać, że w stosunku do Pani/Pana danych istnieją dla Administratora ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pana/Pani interesów, praw, wolności lub Pani/Pana dane będą niezbędne do ewentualnego ustalenia dochodzenia lub obrony roszczeń. Jeżeli nie wyraża Pani/Pana zgody na dalsze przetwarzanie danych, prosimy o kontakt w tej sprawie.

Najbliższy termin: 30 marca 2018 r.

Następny termin: 30 sierpnia 2018 r.

Odpowiedzi na pytania zadane drogą mailową: